Fly4free.pl

All inclusive soft na Zanzibarze: 8 dni w hotelu przy plaży od 5511 PLN (wyloty z 7 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: In Green / Shutterstock
od
5511 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
31.10.2022 - 08.11.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się prawdziwa egzotyka, ale nie chcesz zaprzątać sobie głowy organizacyjną częścią przedsięwzięcia? Ta oferta będzie właśnie dlatego! Skorzystaj z wygodnej oferty biura podróży i wybierz się na wczasy na Zanzibar!

Do Afryki udasz się w terminie 31 października – 8 listopada. Czeka cię lot na Zanzibar z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku), a jako miejsce początkowe podróży możesz wybrać Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Warszawę, Wrocław lub Berlin.

Wczasy spędzisz w bardzo dobrym 3* hotelu Palumboreef Beach Resort. Świetne opinie dotychczasowych gości mówią same za siebie. W 2022 roku obiekt otrzymał wyróżnienie Travelers’ Choice 2022 portalu TripAdvisor. W cenie pakietu otrzymasz komfortowe zakwaterowanie w tradycyjnie urządzonym pokoju, dostęp do odkrytego basenu w ogrodzie palmowym oraz wyżywienie w formule all inclusive soft. Hotel znajduje się tuż przy piaszczystej plaży.

Termin podróży: październik – listopad
Wylot z: Katowic, Krakowa, Poznania, Gdańska, Warszawy, Wrocławia lub Berlina
Organizator: Best Reisen
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive soft
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 434 PLN/osoba

Jedną z obowiązkowych atrakcji na wyspie jest tzw. „blue safari”. W czasie rejsu będzie szansa na odkrycie niesamowitego podwodnego świata!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »