Fly4free.pl

All inclusive na Zanzibarze: 7 dni w 4* hotelu przy plaży za 5849 PLN (wylot z Katowic)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: itaka.pl
od
5849 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.11.2022 - 04.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Od dawna marzysz o prawdziwej egzotyce, a nie chcesz zaprzątać sobie głowy organizacją całej wyprawy? W takim razie przychodzę do ciebie z idealną propozycją. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura podróży Itaka i zrelaksuj się w 4* hotelu z formułą all inclusive na Zanzibarze.

Do Afryki udasz się w terminie 27 listopada – 4 grudnia. Czeka cię lot na Zanzibar z lotniska w Katowicach, z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Wczasy spędzisz w bardzo dobrym 4* hotelu Uroa Bay Beach Resort. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. W cenie pakietu otrzymasz komfortowe zakwaterowanie w tradycyjnie urządzonym pokoju, dostęp do odkrytego basenu w ogrodzie palmowym oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: listopad-grudzień
Wylot z: Katowic
Organizator: Itaka
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Atrakcje 434 PLN/osoba

Jedną z obowiązkowych atrakcji na wyspie jest tzw. „blue safari”. W czasie rejsu będzie szansa na odkrycie niesamowitego podwodnego świata!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »