Fly4free.pl

Wczasy na Krecie: all inclusive w 4* hotelu z aquaparkiem od 2169 PLN. Wyloty z 2 miast

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: DaLiu / Shutterstock
od
2169 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
29.05.2022 - 05.06.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście miłośnikami beztroskiego wypoczynku? W takim razie wybierzcie się do Grecji! Wycieczka zorganizowana przez biuro podróży TUI jest gwarancją relaksu i resetu. Na Krecie spędzicie tydzień w hotelu z formułą all inclusive i aquaparkiem.

Do Grecji udacie się w terminie 29 maja – 5 czerwca. Czeka was bezpośredni lot na Kretę. Jako miejsce wyloty możecie wybrać Warszawę lub Katowice! Będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż rejestrowany nadawany do luku.

Będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Chrispy Waterpark Resort. Do waszej dyspozycji będą komfortowo urządzone, klimatyzowane pokoje, wieczorne animacje oraz restauracja serwująca śródziemnomorskie specjały w formacie all inclusive. Ponadto piaszczysta plaża zlokalizowana jest 250 metrów od obiektu. Na terenie kompleksu znajduje się również aquapark.

Termin podróży: 29 maja – 5 czerwca
Wylot z: Warszawy lub Katowic
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »