Fly4free.pl

Alicante z weekendem za 735 PLN. Loty (środa-niedziela) z Warszawy i noclegi w centrum miasta

735 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Hiszpania poza sezonem to idealny kierunek dla osób, które preferują wypoczynek z dala od tłumów. Skorzystajcie z okazji i uzupełnijcie braki witaminy D w organizmie oraz podładujcie swoje wewnętrzne akumulatory na wybrzeżu Costa Blanca.

Do Alicante udacie się w terminie 7-11 grudnia (środa-niedziela) z warszawskiego lotniska w Modlinie. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Hiszpanii zakwaterowanie będziecie w hotelu La Lonja, który od ścisłego centrum Alicante oddalony jest o jedyne 500 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem C6 za 3,85 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 7 – 11 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 735 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 846 PLN/2 osoby/4 noce

W Alicante rekomenduję wam noclegi w hotelu La Lonja. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience do dyspozycji będziecie mieli prysznic oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 343 PLN/7 dni

W trakcie podróży chcielibyście także coś zobaczyć i zwiedzić? W takim po przylocie do Hiszpanii wypożyczcie samochód i oddajcie się eksploracji wybrzeża Costa Blanca. Kartagena, Murcja oraz Walencja czekają!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »