Fly4free.pl

Wycieczka do Alicante za 586 PLN. Loty (czwartek-niedziela) z Łodzi i noclegi w centrum

586 PLN
Oferta wyprzedana
alicante
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fotolupa / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na Półwysep Iberyjski w atrakcyjnym terminie obejmującym dni wolne od pracy i zaczerpnij nieco południowego słońca. Skosztuj lokalnej kuchni i zobacz na własne oczy piękne plaże Costa Blanca.

Do Alicante podróżować będziesz w terminie 15-18 grudnia (czwartek-niedziela) z portu lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrym hotelu La Lonja, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 586 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 708 PLN/2 osoby

Łódź – Alicante – Łódź »

Hotel 464 PLN/2 osoby/3 noce

W Alicante proponuję noclegi w hotelu La Lonja. Obiekt mieści się w pobliżu centrum miasta i oferuje swoim gościom pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD i prywatną łazienkę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 155 PLN/pobyt

Zachęcam cię także do wizyty w pięknej Walencji. Najwygodniej będziesz jeżeli pojedziesz tam autem, dlatego wypożycz samochód zaraz po przylocie do Alicante.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »