Fly4free.pl

Coś nowego! Alaska (Sitka) i Seattle w jednej podróży z Berlina za 2144 PLN

2144 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jnjphotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zejdźcie z utartego szlaku i wybierzcie się w naprawdę dziewicze tereny przepięknej Alaski! Proponuję wam wyjazd na archipelag wysp Aleksandra, gdzie oddacie się eksploracji Wyspy Baranowa. Uzupełnieniem oferty będzie możliwość zobaczenia Seattle i tamtejszych parków narodowych.

Ta nietypowa wycieczka do Stanów składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji lotów. Pierwszym etapem jest przelot tuż zza naszej zachodniej granicy – z portu lotniczego Berlin Brandenburg do Seattle i z powrotem. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii American Airlines oraz Finnair, z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Helsinkach.

Drugim i ostatnim etapem są bezpośrednie przeloty z Seattle do miejscowości Sitka. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Alaska Airlines. Bez dodatkowych kosztów całą wycieczkę odbędziecie z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak i damska torebka).

Termin podróży: 1 – 13 (14) czerwca
Linie lotnicze: American Airlines, Finnair oraz Alaska Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Przykładowy plan podróży na Alaskę za 2144 PLN:
Berlin – Seattle 1.06
Seattle – Sitka 2.06
Sitka – Seattle 9.06
Seattle – Berlin 13 (14).06

Hotel od 544 PLN/2 osoby/noc

W Seattle proponuję wam zakwaterowanie w hotelu College Inn, który położony jest w sąsiedztwie Uniwersytetu Waszyngtońskiego. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają łazienkę z wanną lub prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Alasce proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w hotelu Sitka. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie oraz telewizor LCD. W każdym jest łazienka z wanną lub prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1178 PLN/4 dni

Chcielibyście zobaczyć niezwykłe północno-zachodnie wybrzeże USA? W takim razie wypożyczcie samochód po przylocie do Seattle. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziecienm.in. do Parku Narodowego Olympic.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »