Fly4free.pl

Niezwykła przygoda w świetnej cenie: Odessa i Abu Zabi w jednej podroży z Katowic za 119 PLN!

119 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Luciano Mortula - LGM / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Niesamowita wręcz cena za podróż, w czasie której będziecie mogli odwiedzić dwa ciekawe miejsca: perłę Morza Czarnego, czyli Odessę oraz stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Zabi.

Tak tanie bilety będziecie mogli zarezerwować, planując dla siebie kombinowaną podróż. Oznacza to, że osobno powinniście zarezerwować bilety z Katowic do Odessy, a następnie dołożyć do nich przeloty z Odessy do Abu Zabi. W obu przypadkach czekają was bezpośrednie loty, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Ryanair oraz Wizz Air z wliczonym bagażem podręcznym.

Termin podróży: 7 – 18 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair / Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 144 PLN/pokój

W Odessie polecam wam zatrzymać się w świetnie ocenianym, autorskim 4* Wine&Pillow Hotel by Frapolli. Świetna lokalizacja w samym sercu miasta oznacza, że będzie to świetna baza wypadowa do pieszych wędrówek po mieście.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Oszczędziliście sporo na biletach, zatem w Abu Zabi proponuję nieco zaszaleć. Zatrzymajcie się w luksusowym 5* hotelu wchodzącym w skład światowej klasy sieci Sheraton.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Zwiedzanie Odessy proponuję wam zacząć od Schodów Potiomkinowskich. Z Nadmorskiego Bulwaru łatwo dostaniecie się do Pałacu Woroncowa, na Most Teściowej oraz do Parku Szewczenki i na słynną ścieżkę zdrowia. Chcielibyście zobaczyć coś niezwykłego w czasie wycieczki? Odessa posiada katakumby, których nie powstydziłby się Paryż!

Abu Zabi – stolica i drugie największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich ma mnóstwo do zaoferowania. Koniecznie zobaczcie  Wielki Meczet Szejka Zajida, czyli imponujących rozmiarów kompleks świątynny oraz słynny tor Yas Marina, gdzie każdego roku najlepsi kierowcy świata prowadzą zmagania w ramach grand prix wieńczącego sezon Formuły 1.

Foto: Multipedia / Shutterstock
Foto: Zhukov Oleg / Shutterstock
Foto: Sanchai Kumar / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu, wybierając się do Abu Zabi, jesteście zobowiązani do przedstawiania negatywnego wyniku testu (PCR – wykonanego nie później niż 96h przed przylotem) na obecność COVID-19.
  • Wybierając się na Ukrainę, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem pełnego zaszczepienia lub okazania negatywnego wyniku antygenowego testu.
  • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując po 7 dniach test. Obowiązek ten nie dotyczy osób zaszczepionych.
  • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
  • Informacją o tanich biletach podzielił się z nami Lastminuter. Dziękujemy.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
A wracać mam na piechotę czy nagle się okaże że bilet powrotny do kraju 5000?
Adrian Ujma, 11 listopada 2021, 7:28 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »