Fly4free.pl

8-dniowa wycieczka na Martynikę za 3883 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

3883 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RossiRobinNice / Shutterstock
Przygoda pod palmami! Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji, by zobaczyć piękne plaże Martyniki, poczuć na własnej skórze karaibskie słońce oraz wybrać się do jednej z tradycyjnych destylarni rumu.

Na Karaiby udasz się w terminie 20 – 28 marca. Na Martynikę polecisz z Warszawy z przesiadkami w Paryżu oraz krótkim postojem technicznym na Gwadelupie (w drodze powrotnej). Podróż odbędzie się na pokładzie samolotów linii Air France.

Na Martynice wybrałem dla ciebie noclegi w domu gościnnym Gîte Morne Vent. Czeka tam funkcjonalnie urządzone studio z tarasem oraz wspaniałym widokiem na morze.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: studio

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w apartamencie zapłacisz 3883 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1547 PLN/2 osoby/pobyt

Studio Gîte Morne Vent wyposażone zostało w prywatną łazienkę, aneks kuchenny, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1359 PLN/pobyt

Chcesz zwiedzić więcej? Wypożycz samochód tuż po wylądowaniu, by przemieszczać się po wyspie niezależnie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »