Fly4free.pl

Urlop na Karaibach: 7 dni w Dominikanie za 3217 PLN. Loty z Berlina i noclegi blisko plaży

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3217 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nikolay Antonov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i jeszcze w tym miesiącu odpocznij na rajskich Karaibach. Wybierz się do Dominikany, gdzie zrelaksujesz się na pięknych plażach i będziesz miał okazję podziwiać zapierające dech w piersiach widoki.

Do Dominikany podróżować będziesz tuż zza naszej zachodniej granicy, z portu lotniczego Berlin Brandenburg, w terminie 17-24 czerwca. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii SWISS z wygodnymi przesiadkami w Zurychu. W cenie biletu zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym hotelu apartamentowym Caribbean Studios Tropicana With Pool, który mieści się niedaleko plaży. Z międzynarodowego lotniska w Punta Cana do miejsca zakwaterowania dojedziesz komunikacją publiczną, taksówką za ok. 80 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: czerwiec
Linie lotnicze: SWISS
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 3217 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju

Hotel 1696 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dominikanie proponuję ci pobyt w hotelu apartamentowym Caribbean Studios Tropicana. Na miejscu znajduje się odkryty basen oraz bezpłatny parking. Najbliższa plaża mieści się bezpośrednio przy obiekcie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 650 PLN/pobyt

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chciałbyś codziennie wypoczywać na innej? W taki razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Siema, czy ktoś się orientuje jak w liniach Swiss, tak jak w tej ofercie, wygląda sytuacja z późniejszym przydzieleniem miejsc, jeśli nie dokonam dodatkowej opłaty przy zakupie biletów dla trzech osób, czy przy odprawie dadzą miejsca obok? W przypadku tej podróży dodatkowa opłata za miejsca przy trzech osobach to ponad 1.5 k zł. Z góry dziękuję za podpowiedź, jeśli ktoś miał doświadczenia z liniami Swiss.
Lewa, 8 czerwca 2023, 22:14 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »