Fly4free.pl

2 tygodnie w Kostaryce za 3100 PLN. Loty do San Jose z Berlina + noclegi przy parku Manuel Antonio

3100 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Galyna-Andrushko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zielona kraina pełna dzikiej natury czeka na wasze odkrycie! Oto idealna propozycja dla wielbicieli przyrody, aktywnego wypoczynku oraz wspaniałych widoków. Zaplanujcie początek przyszłego roku z wyprzedzeniem i wybierzcie się do cudownej Kostaryki!

W podróż do Ameryki Środkowej udacie się w terminie 15 – 29 stycznia. Do Kostaryki polecicie z Berlina na pokładzie samolotów linii lotniczych Air Canada i Lufthansa. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki we Frankfurcie, Toronto, Montrealu i Monachium.

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Mansión Tropical. Obiekt usytuowany jest w pobliżu Parku Narodowego Manuel Antonio. Dostaniecie się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Air Canada i Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w obie strony oraz 14-dniowe zakwaterowanie zapłacicie 3100 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Podróż 4259 PLN/2 osoby

Berlin – San Jose – Berlin >>

Hotel 1940 PLN/14 nocy/2 osoby

W Kostaryce zatrzymajcie się w świetnie ocenianym apartamencie Mansión Tropical. Obiekt mieści się w pobliżu wybrzeża i parku Manuel Antonio. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 1652 PLN/pobyt/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie samochód już na lotnisku w San Jose.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »