Fly4free.pl

12 dni na Mauritiusie za 3343 PLN. Loty z Warszawy + noclegi niedaleko plaży

3343 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ohrim-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zobaczcie na własne oczy baśniowe krajobrazy i zapierające dech w piersiach widoki na cudownych Maskarenach! Odpocznijcie na Mauritiusie, gdzie znajduje się jedyny w swoim rodzaju "podwodny wodospad".

Na wycieczkę do Afryki udacie się w terminie 6 (7) – 19 (20) października. Czekają was loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France, Kenya Airways i KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu, Nairobi i Amsterdamie.

Wybrałam dla was zakwaterowanie w pensjonacie Paradisia Residence. Goście świetnie wspominają swój pobyt w obiekcie, o czym świadczą liczne pozytywne opinie. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Air France, Kenya Airways i KLM
Bagaż: podręczny
Wylot z: Warszawy
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie 3343 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5570 PLN/2 osoby

Warszawa – Mauritius – Warszawa »

Hotel 1115 PLN/2 osoby/12 nocy

Paradisia Residence to bardzo dobrze oceniany pensjonat zlokalizowany w pobliżu plaży. Znajdziecie tam prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz klimatyzację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »