Fly4free.pl

11 dni na Zanzibarze za 4908 PLN. Loty Qatar Airways z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

4908 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Marius Dobilas / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyczna wyprawa jeszcze w tym roku? Proszę bardzo – skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji, by na święta i sylwestra cieszyć się piękną opalenizną, oglądać wspaniałe zdjęcia z podróży oraz wspominać afrykańskie przygody!

Do Afryki udacie się w terminie 12(13) – 24(25) grudnia. Do kraju wrócicie na święta Bożego Narodzenia, tuż po Wigilii. Czeka was podróż z Warszawy na Zanzibar, realizowana na pokładzie samolotów linii Qatar Airways. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Dosze.

Wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Filao Beach Resort by Sansi. Odkryty basen oraz ogród palmowy będą świetnymi miejscami na relaks, a w cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz 11-dniowe zakwaterowanie ze śniadaniami zapłacicie 4908 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6714 PLN/2 osoby

Warszawa – Zanzibar – Warszawa >>

Hotel 3102 PLN/2 osoby/pobyt

Klimatyzowane pokoje w 4* hotelu Filao Beach Resort by Sansi wyposażono w prywatną łazienkę oraz telewizor LCD. Do internetu łatwo podłączycie się za pośrednictwem bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 442 PLN/osoba

Blue safari to atrakcja, której nie możecie ominąć będąc na Zanzibarze. Zapiszcie się na zorganizowaną wycieczkę, w czasie której będziecie mieli szansę poznać sekrety podwodnego świata.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »