Fly4free.pl

10 dni w Wietnamie za 1963 PLN! Loty do Ho Chi Minh z Berlina + noclegi w Vung Tau

1963 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: q_hung Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na egzotyczny urlop do Azji Południowo-Wschodniej. Jeśli macie ochotę na rajski wypoczynek, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wyjazdu do Wietnamu, gdzie skosztujecie pysznej kuchni i odpoczniecie na malowniczych plażach.

W podróż do Azji udacie się w terminie 10 (11) – 21 (22) marca. Wasza wycieczka rozpocznie się na lotnisku w Berlinie na pokładzie samolotu linii lotniczych Scoot. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Singapurze.

W Wietnamie proponuje wam zakwaterowanie w Sun Lake Hotel, który znajduje się w miejscowości Vung Tau. Obiekt zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od plaży. Dodatkowo z każdego pokoju rozpościera się piękny widok.


Termin podróży10 (11) – 21 (22) marca
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 1963 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 3395 PLN/2 osoby

Berlin – Ho Chi Minh – Berlin >>

Hotel 530 PLN/pobyt/2 osoby

W miejscowości Vung Tau polecam wam zakwaterowanie w hotelu Sun Lake. Obiekt zapewnia komfortowo wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »