Fly4free.pl

10 dni na Cozumel za 3171 PLN. Loty do Cancun z Berlina, noclegi w hotelu ze śniadaniami i prom na wyspę

3171 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: cozumel
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na relaks w Meksyku? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki nad Morze Karaibskie. Polećcie do Cancun i odpocznijcie na magicznej wyspie Cozumel. Zrelaksujcie się na pięknych plażach i zobaczcie jedną z największych na świecie raf koralowych.

Do Meksyku wybierzecie się w terminie 7-17 grudnia, Wasza podróż rozpocznie się i zakończy na lotnisku w Berlinie, a loty realizowane będą na pokładach samolotów linii lotniczych British Airways. Po drodze zaplanowano przesiadki w Londynie, w czasie których konieczna będzie zmiana lotniska (z Heathrow na Gatwick). Busy łączące lotniska kursują 80 razy dziennie, a czas przejazdu to około godziny (więcej informacji znajdziecie w tym miejscu).

Na wyspę Cozumel dostaniecie się promem z Cancun. Za połączenie dla dwóch osób w dwie strony zapłacicie nieco ponad 20 USD, czyli w sumie około 100 PLN. (stan kursu na dzień 28.09) Bilety najlepiej zakupić w kasach tuż przy przystani.

Na miejscu zatrzymacie się w komfortowym 3* hotelu Kiin, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z basenu.

Termin podróżygrudzień
Linia lotnicza: British Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony, transfery na wyspę oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 3171 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 3894 PLN/2 osoby

Berlin – Cancun – Berlin >>

Hotel 2247 PLN/pobyt/2 osoby

Na Cozumel proponuję wam noclegi w świetnym 3* hotelu Kiin. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, dostępem do WiFi i tarasem. Na miejscu skorzystacie również z basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 552 PLN/osoba

Chcielibyście nieco pozwiedzać? W takim razie wybierzcie się na wycieczkę do Chichen Itza i wioski Majów! Odkryjecie również cenoty i skosztujecie lokalnej kuchni.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »