Fly4free.pl

Zbiór lotów na Cypr od 300 PLN. Podróże do Larnaki (bez WDC) i Pafos z 5 polskich miast

300 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: kirill_makarov / Shutterstock
Gdy dokładnie się poszuka, to w dalszym ciągu dostępne są przeloty na Wyspę Afrodyty w atrakcyjnych cenach. Nie masz czasu na „grzebanie” w systemach rezerwacyjnych? Nic nie szkodzi, ponieważ zrobiłem to za ciebie, a wyniki znajdziesz poniżej w tekście.

Na Cypr podróżować możesz w terminach pomiędzy lutym a marcem z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, lotniska Katowice-Pyrzowice, krakowskiego portu lotniczego w Balicach, warszawskiego portu lotniczego w Modlinie oraz wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika.

Do Pafos i z powrotem polecisz na pokładzie samolotu linii Ryanair, natomiast do Larnaki udasz się linią Wizz Air. W obu przypadkach bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz mały bagaż podręczny. Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe, ponieważ są one dostępne dla wszystkich chętnych.

Termin podróży: luty – marzec
Linia lotnicza: Wizz Air oraz Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 177 PLN/2 osoby/noc

W Larnace rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na terenie całego kompleksu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Natomiast w Pafos proponuję ci noclegi w 3* hotelu Paphos Gardens Holiday Resort. Na jego terenie znajduje się kryty basen z podgrzewaną wodą, centrum fitness oraz bezpłatny parking. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację oraz telewizor LCD. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

W Pafos możesz także zatrzymać się w 4* hotelu Theo Sunset Bay. Również tutaj goście znajdą kryty basen z podgrzewaną wodą oraz dobrze wyposażone centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 319 PLN/7 dni

Poza wypoczynkiem w hotelowym zaciszu chciałbyś także coś zobaczyć? W takim razie po przylocie do Pafos wypożyczyć samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedzies w różne rejony Cypru.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »