Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sri Lanka, Malezja i Singapur w jednej podróży z Katowic za 1686 PLN
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Skorzystajcie z propozycji i wybierzcie się w niezapomnianą wyprawę do Azji. Odwiedzicie Dubaj, wyspę Cejlon, na której to aż roi się od atrakcji, a także tętniące życiem Kuala Lumpur oraz nowoczesny Singapur. W drodze powrotnej spędzicie jeden dzień w Londynie.

Plan podróży:
Wizz Air | Katowice 12:10 – Dubaj (Al-Maktum) 19:50 | 184 PLN | 4 października
Oman Air | Dubaj 23:15 – Kolombo 07:20 | 525 PLN | 7 (8) października
Air Asia | Kolombo 22:55 – Kuala Lumpur 05:05 | 354 PLN | 15 (16) pażdziernika
Scoot | Kuala Lumpur 15:15 – Singapur 16:25 | 74 PLN | 19 pażdziernika
Norwegian | Singapur 09:10 – Londyn (Gatwick) 16:10 | 165.90 SGD (ok. 453 PLN) | 23 października
Wizz Air | Londyn (Luton) 14:45 – Katowice 18:00 | 19,49 GBP (ok. 96 PLN) | 24 października
W najniższej cenie polecą posiadacze Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że podróżujecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm i wadze nieprzekraczającej 7 kg.
Czterogwiazdkowy Hotel Al Jawhara Gardens położony jest tuż obok międzynarodowego lotniska w Dubaju. Obiekt oferuje kryty i odkryty basen. Na terenie całego hotelu można bezpłatnie korzystać z dostępu do internetu. Wszystkie apartamenty są gustownie urządzone, w każdym znajduje się telewizor z płaskim ekranem, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar oraz łazienka.
Hotel Airport Villa znajduje się 10 minut jazdy od międzynarodowego lotniska Katunayake. Jest to obiekt z kuchnią, odkrytym basenem oraz komfortowym salonem. Wszystkie pokoje obejmują klimatyzację, bezprzewodowe WiFi i nowoczesną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.