Fly4free.pl

Zbiór lotów do Stanów Zjednoczonych z Berlina od 1548 PLN. Teksas, Kalifornia, Nowy Jork i inne

1548 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mitchell Kmetz / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W tym roku w końcu chcielibyście spełnić swój “American Dream”? Skorzystajcie więc ze świetnych cen przelotów z Berlina i zaplanujcie wiosenną podróż w dowolny zakątek USA. Poszukajcie kowbojów w Teksasie, wypocznijcie na jednej z kalifornijskich plaży lub nacieszcie się kwiatową aurą siedząc na ławce w Central Parku.

Wszystkie loty z Berlina obejmują terminy od maja do czerwca. Możecie udać się do Los Angeles, Austin, Nowego Jorku, Filadelfii oraz Las Vegas. W zależności od przewoźnika możecie zabrać ze sobą jedynie mały bagaż podręczny lub dodatkowo przedmiot osobisty. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: maj – czerwiec
Wyloty z: Berlina
Linie lotnicze: SAS, British Airways, Norwegian, Eurowings
Bagaż: podręczny

Hotel od 499 PLN/2 osoby/noc

3* hotel Drury Inn & Suites Austin North znajduje się w stolicy stanu Teksas i cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości. Obiekt oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku polecam wam zatrzymać się w 3* hotelu Opera House, który cieszy się sporą popularnością wśród podróżnych. Na miejscu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi, a jego lokalizacja ułatwi wam zwiedzanie miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »