Fly4free.pl

Wycieczka do Norwegii: zbiór tanich lotów od 78 PLN (również na wakacje)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
78 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Yuriy Brykaylo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się do malowniczej Norwegii. Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów do Skandynawii i zobacz to piękne państwo. Odwiedź Oslo, podziwiaj fiordy i udaj się za koło podbiegunowe.

Poniżej znajdziesz zebrane przeze mnie opcje podróży do Norwegii. Dostępne są wyloty z kilku polskich miast w wielu kierunkach, w tym również na wakacje (szczegóły poniżej).

Najtańsze bilety zarezerwujesz już za 78 PLN. Są one dostępne dla wszystkich, bez konieczności posiadania klubów zniżkowych. W podróż udasz się na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air z małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: sierpień-październik
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 550 PLN/pokój

W Oslo polecam 3* hotel Citybox. Obiekt mieści się w centrum miasta i jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Tromso rekomenduję 4* hotel Radisson Blu. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 224 PLN/osoba

W trakcie wizyty w Oslo zarezerwuj rejs z wzdłuż fiordu z muzyką jazzową.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »