Fly4free.pl

Bella Italia! Zbiór tanich lotów do Włoch z polskich miast od 71 PLN

71 PLN
Oferta wyprzedana
Wielki Kanał
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: givaga / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiesz na wycieczkę na słoneczny Półwysep Apeniński? Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów do Włoch i już teraz zaplanuj swoją następną podróż.

Wspaniały Rzym, słoneczna Apulia, a może pełen kontrastów Neapol? Wybór należy tylko do Ciebie. Poniżej znajdziesz wybrane przeze mnie najciekawsze propozycje podróży do Włoch w świetnych cenach. Tym razem jako miejsce wylotu możesz wybrać Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawę oraz Gdańsk.

Wszystkie podróże to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat polecisz z bagażem podręcznym, a najtańsze bilety zarezerwujesz już za 71 PLN!

Termin podróży: listopad-styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 379 PLN/noc/2 osoby

W Wenecji postaw na 4* hotel Bonvecchiati, który zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Do twojej dyspozycji zostanie oddany nowocześnie urządzony pokój z dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się do Rzymu? Postaw na noclegi w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Royal Court. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 572 PLN/osoba

Wizyta w mieście nie może obyć się bez wycieczki po jego kanałach! Zarezerwuj prywatny rejs gondolą z odkrywaniem tajemniczych miejsc Wenecji, by zobaczyć niezwykłe oblicze tego pięknego miejsca.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »