Fly4free.pl

Zbiór tanich lotów do Hiszpanii od 72 PLN. Madryt, Barcelona, Majorka i inne z 4 polskich miast

od 72 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Andrey-Yurlov-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście miłośnikami świetnej pogody, południowego luzu i hiszpańskiej kuchni? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów do największego kraju Półwyspu Iberyjskiego.

Wszystkie poniższe loty to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Możecie wybrać się do: Barcelony, Madrytu, Reus, Girony, Sewilli, Walencji, Malagi i Palmy. Nie zwlekajcie jednak z rezerwacjami – najtańsze bilety do stolicy Hiszpanii dostępne są od 72 PLN/osobę.

Termin podróży: kwiecień–maj
Wyloty z: Warszawy, Poznania, Krakowa oraz Gdańska
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 488 PLN/noc/2 osoby

W Madrycie wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Ilunion Atrium. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie znajdziecie basen zewnętrzny i siłownię.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Barcelonie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu SB Glow. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w centrum miasta. Na miejscu skorzystacie z basenu oraz siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Barcelona – czego nie można pominąć w trakcie zwiedzania.
  • Majorka to plaże, góry oraz zachwycające krajobrazy. Sprawdźcie poradnik naszego redaktora.
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat Hiszpanii!
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »