Fly4free.pl

Odwiedźcie Helladę: zbiór tanich lotów do Grecji od 73 PLN (wyloty z 4 miast)

73 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: jpt / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W Grecji znajdziecie wszystko, czego potrzeba do udanego urlopu. Piękne plaże, malownicze panoramy, ciekawe zabytki oraz świetna lokalna kuchnia to jedynie zapowiedź atrakcji, które czekają w Helladzie.

Poniżej znajdziecie wybrane przeze mnie najciekawsze kierunki w Grecji dostępne w obniżonych cenach. Wszystkie propozycje to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair, a najtańsze bilety możecie zarezerwować już za 73 PLN.

W najniższej cenie polecicie z samym bagażem podręcznym. Jego spakowanie nie powinno być jednak problemem po lekturze przygotowanego przez nas poradnika.

Termin podróży: kwiecień, czerwiec oraz lipiec
Wyloty z: Gdańska, Krakowa, Poznania oraz Berlina
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 111 PLN/pokój

Na Rodos rekomenduję wam zatrzymać się w 3* hotelu Medieval Rose. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania zabytkowego starego miasta oraz na pobliskie plaże.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Korfu postawcie na zakwaterowanie w 3* hotelu Panorama. Niewątpliwie największą atrakcją będzie znajdujący się na tarasie basen, z którego roztacza się wspaniały widok na pobliską zatokę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 308 PLN/5 dni

Wybierając się na Grecką wyspę warto rozważyć wypożyczenie samochodu – będzie to wasz podstawowy środek transportu. Poniżej propozycja niedrogiego wynajmu na Kos.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »