Fly4free.pl

Odwiedźcie Helladę: zbiór tanich lotów do Grecji od 73 PLN (wyloty z 4 miast)

73 PLN
Foto: jpt / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W Grecji znajdziecie wszystko, czego potrzeba do udanego urlopu. Piękne plaże, malownicze panoramy, ciekawe zabytki oraz świetna lokalna kuchnia to jedynie zapowiedź atrakcji, które czekają w Helladzie.

Poniżej znajdziecie wybrane przeze mnie najciekawsze kierunki w Grecji dostępne w obniżonych cenach. Wszystkie propozycje to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair, a najtańsze bilety możecie zarezerwować już za 73 PLN.

W najniższej cenie polecicie z samym bagażem podręcznym. Jego spakowanie nie powinno być jednak problemem po lekturze przygotowanego przez nas poradnika.

Termin podróży: kwiecień, czerwiec oraz lipiec
Wyloty z: Gdańska, Krakowa, Poznania oraz Berlina
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 111 PLN/pokój

Na Rodos rekomenduję wam zatrzymać się w 3* hotelu Medieval Rose. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania zabytkowego starego miasta oraz na pobliskie plaże.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Korfu postawcie na zakwaterowanie w 3* hotelu Panorama. Niewątpliwie największą atrakcją będzie znajdujący się na tarasie basen, z którego roztacza się wspaniały widok na pobliską zatokę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 308 PLN/5 dni

Wybierając się na Grecką wyspę warto rozważyć wypożyczenie samochodu – będzie to wasz podstawowy środek transportu. Poniżej propozycja niedrogiego wynajmu na Kos.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »