Fly4free.pl

Zbiór lotów w słonecznych kierunkach od 145 PLN. Włochy, Grecja, Cypr, Czarnogóra i Francja z Polski

od 145 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: mitchFOTO / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tegorocznej jesieni zostawcie chłodne, deszczowe dni za sobą i wyruszcie w poszukiwaniu słońca na południe Europy! Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów do Włoch, Grecji, Czarnogóry, Francji oraz na Cypr.

Poniżej znajdziecie przygotowany przeze mnie zbiór niedrogich lotów w najciekawszych kierunkach na południu Europy. Odkrywanie Sardynii, zwiedzanie starożytnych zabytków w Atenach, a może odpoczynek na Cyprze? Wybór należy do was!

Wszystkie propozycje, które znajdziecie w niniejszym tekście, to bezpośrednie loty z Krakowa, Katowic, Warszawy lub Wrocławia, realizowane na pokładzie samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych opłat polecicie z bagażem podręcznym.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 334 PLN/noc/2 osoby

W Bari zatrzymajcie się w 4* hotelu Barion. Obiekt oferuje swoim gościom strefę spa i darmowy parking. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Marsylii proponuję wam pobyt w 4* hotelu Maisons du Monde, który mieści się w samym centrum miasta. Obiekt będzie idealną bazą wypadową.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 171 PLN/osoba

Będąc na Cyprze, zobaczcie słynną Skałę Afrodyty o zachodzie słońca! Poznajcie lokalną tradycję i kuchnię cypryjską na kolacji w formie meze i napijcie się drinka w miejscu narodzin bogini miłości.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »