Fly4free.pl

Poniżej 100 PLN! Zbiór zagranicznych lotów z polskich miast na każdą kieszeń

78 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zdenek Matyas Photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co można kupić za 100 PLN? Rozpędzająca się inflacja sprawia, że z każdym miesiącem musielibyśmy modyfikować odpowiedź na to pytanie. Nie dotyczy to na szczęście lotów w Ryanair, które niezmiennie dostępne są w niskich cenach!

Poniżej znajdziecie wybrane przeze mnie najciekawsze kierunki oferowane przez Ryanair z polskich miast w najniższych cenach. Za loty nie zapłacicie więcej niż 100 PLN, a jako miejsce wylotu możecie wybierać pomiędzy Gdańskiem, Katowicami, Poznaniem, Warszawą oraz Wrocławiem. Bez dodatkowych opłat polecicie z samym bagażem podręcznym.

Termin podróży: październik – grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 359 PLN/pokój

W Turynie zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Best Quality Hotel La Darsena. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się na północ? W Sztokholmie rekomenduję postawić na elegancki, luksusowy 5* Royal Park Hotel Sthlm.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 616 PLN/pobyt

Przy okazji podróży do Bergamo chcielibyście zahaczyć również o alpejskie jeziora? Przyda się do tego wypożyczony samochód. Najlepiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »