Fly4free.pl

Promocja w Ryanair: zbiór lotów w słonecznych kierunkach z Polski od 40 PLN!

od 40 PLN
Oferta wyprzedana
Cala Domestica plaża
Foto: gevision / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie dość silnych wiatrów, szarych dni i zimna? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów i ruszcie odpocząć w miejscu, gdzie warunki atmosferyczne są o wiele korzystniejsze. Na wycieczkę wybierzecie się w marcu, więc w wielu przedstawionych miastach temperatura będzie dochodzić do 20 stopni Celsjusza!

W podróż udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczych Ryanair z KrakowaKatowic lub Modlina. Możecie skierować się do wielu słonecznych państw, takich jak: Włochy, Cypr czy Czarnogóra. W cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: marzec-kwiecień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 99 PLN/noc/2 osoby

W Bari rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Mercure Villa Romanazzi Carducci. To świetnie oceniany obiekt, który znajduje się w pobliżu centrum miasta. Na miejscu skorzystacie z siłowni, basenu i strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na czas waszego pobytu w Czarnogórze polecam wam noclegi w 4* hotelu Crnogorska Kuca. To bardzo klimatyczny obiekt, który wykończony jest w zgodzie z lokalną tradycją. W cenę wliczono pyszne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »