Fly4free.pl

Zbiór lotów na słoneczne wyspy od 159 PLN! Podróże z 5 miast

159 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zigres / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zastanawiacie się, gdzie szukać przyjemnych temperatur i witaminy D w zimniejszych miesiącach? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym tekście. Skorzystajcie z wybranych przeze mnie najciekawszych opcji lotów na malownicze wyspy basenu Morza Śródziemnego i naładujcie tam ponownie swoje akumulatory.

Przygotowałem dla was zestawienie najbardziej interesujących południowych kierunków w rejonie basenu Morza Śródziemnego. Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty (poza podróżą z Aegean Airlines, gdzie czeka was przesiadka w Atenach), a najtańsze bilety zarezerwujecie już za 159 PLN!

Tym razem do wyboru macie wyloty z 5 miast: Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy oraz Berlina. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym.

Termin podróży: październik 2022 – styczeń 2023
Linie lotnicze: Ryanair, Wizz Air, Aegean Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel od 309 PLN/pokój

Na Majorce rekomenduję zatrzymać się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Santa Ponsa Pins. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Pafos postawcie na świetny 4* Constantinou Bros Athena Royal Beach Hotel. Tutaj również w pakiecie otrzymacie śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Możecie sięgnąć trochę głębiej do portfela? Podarujcie sobie nieco rozpieszczania i zatrzymajcie się w luksusowym 5* Corinthia Hotel St. Georges Bay.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 314 PLN/pobyt

Wybieracie się na Baleary? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu na Majorce, by swobodnie odkrywać wszystkie interesujące was zakątki wyspy.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »