Fly4free.pl

Zbiór lotów na słoneczne południe Europy z Polski od 38 PLN

38 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: leoks / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Miła niespodzianka od Ryanair. W systemie rezerwacyjnym irlandzkiego przewoźnika można znaleźć mnóstwo lotów w atrakcyjnych, południowych kierunkach w obniżonych cenach. A na wycieczkę wybierzecie się w najbliższych tygodniach.

W swoją podróż polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Możecie wybierać spośród słonecznych kierunków, m.in. w Hiszpanii, Włoszech lub na Malcie czy Cyprze. Czekają was bezpośrednie loty z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Gdańska lub Warszawy. A to wszystko za mniej niż „stówkę”!

Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest tylko mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie będziecie mieli problemu ze zmieszczeniem wszystkich potrzebnych rzeczy.

Termin podróży: grudzień 2021 r. – styczeń 2022 r.
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 170 PLN/pokój

W Neapolu proponuję wam wybrać 4* hotel Bella Napoli Suites. Na dobry początek dnia otrzymacie śniadanie, a centralna lokalizacja ułatwi piesze zwiedzanie miasta.

Na Costa Brava zatrzymajcie się na samym wybrzeżu – w malowniczo położonym 4* hotelu Cap Roig by Brava Hoteles.

Na Malcie proponuję zaszaleć i zafundować sobie prawdziwy luksus, czyli pobyt w ekskluzywnym 5* hotelu Ax The Palace.

Foto: Pani Garmyder / Shutterstock
Foto: sembler / Shutterstock
Foto: Parilov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »