Fly4free.pl

Bella Italia! Zbiór tanich lotów do Włoch z polskich miast od 78 PLN

78 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RossHelen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Bo wycieczka do Włoch to zawsze dobry pomysł! Skorzystajcie ze znalezionych przeze mnie niedrogich biletów na Półwysep Apeniński oraz Sycylię i wybierzcie swój wymarzony kierunek na jesienną podróż.

Przygotowałem dla was zestawienie najciekawszych lotów do Italii w okazyjnych cenach. Tym razem do wyboru macie wyloty z Katowic, Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia, a udać się będziecie mogli m.in. do Mediolanu, Rzymu, czy… na Sycylię! Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej w tekście.

Wszystkie podróże to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat polecicie z bagażem podręcznym, a najtańsze bilety zarezerwujecie już za 78 PLN!

Termin podróży: październik-grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 150 PLN/pokój

Na początek niedroga propozycja noclegów w Katanii. Wybierzcie tam pensjonat Il Greco, który będzie świetną bazą wypadową do odkrywania uroków miasta. Na dobry początek dnia otrzymacie śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rzymie rekomenduję wam zatrzymać się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Palace 2000 ze śniadaniami wliczonymi w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może wycieczka do Wenecji? Postawcie tam na wyjątkowy 4* hotel Canal Grande. Choć raz w życiu warto zatrzymać się w takim miejscu!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 238 PLN/pobyt

Chcecie odkrywać Toskanię na własną rękę? Po wylądowaniu w Pizie wypożyczcie samochód i ruszajcie na spotkanie przygody!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »