Fly4free.pl

Ameryka Środkowa: zbiór lotów do Panamy z Berlina od 1918 PLN

1918 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Canva
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyczna wycieczka w rajski zakątek naszego globu! Wybierzcie się do Panamy i na własne oczy zobaczcie jeden z najsłynniejszych kanałów na świecie, przespacerujcie się pełną zabytków Caso Antiguo oraz odkryjcie cudowną przyrodę Ameryki Środkowej.

Do Panamy udacie się między marcem a czerwcem przyszłego roku. Podróżować będziecie z lotniska w Berlinie na pokładzie samolotów linii lotniczej Lufthansa. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki we Frankfurcie lub Monachium.

Termin podróży: marzec – czerwiec
Linie lotnicze: Lufthansa
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 588 PLN/2 osoby/noc

W Panamie proponuję wam pobyt w 4* hotelu Courtyyard by Marriott, który zlokalizowany jest w centrum miasta. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Macie ochotę na nieco luksusu? W takim razie postawcie na 5* hotel Hilton, który oferuje swoim gościom zakwaterowanie na najwyższym poziomie. Z obiektu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. Skorzystacie również ze strefy spa i basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 172 PLN/pobyt

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie samochód już na lotnisku w Panamie!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »