Fly4free.pl

Luksus na Zakintos. Tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2641 PLN (wyloty z 5 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Evannovostro / Shutterstock
od
2641 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
06.10.2023 - 13.10.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zakończcie tegoroczny sezon mocnym akcentem i wybierzcie się na jedną z najsłynniejszych greckich wysp. Zakintos, bo o niej mowa, przywita was wieloma promieniami słońca, świetną pogodą oraz wyśmienitą lokalną kuchnią – a to wszystko w wydaniu 5* all inclusive!

Na grecką wyspę udacie się w terminie 6 – 13 października 2023. Czeka was bezpośredni lot na Zakintos z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku). Tym razem jako miejsce wylotu możecie wybrać jedno z 5 miast w Polsce: Gdańsk, Katowice, Warszawę, Poznań oraz Wrocław.

Będziecie zakwaterowani w luksusowym 5* hotelu White Olive Elite Laganas. Ten kameralny, designerski hotel został otwarty w 2019 roku i oferuje najwyższy standard obsługi. Dla gości przygotowano komfortowe pokoje, odkryty basen oraz wieczorne animacje.

Termin podróży: październik 2023
Wylot z: Gdańska, Katowic, Warszawy, Poznania oraz Wrocławia
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Witam, to już druga oferta ze strony rainbow, gdzie pisze Pan cenę, a ona dotyczy daty na przyszły rok a nie na ten obecny.
Łukasz Strzała, 29 sierpnia 2022, 8:24 | odpowiedz
 Dziękuję, poprawiłem.
Łukasz Strzała Witam, to już druga oferta ze strony rainbow, gdzie pisze Pan cenę, a ona dotyczy daty na przyszły rok a nie na ten obecny.
Kamil Walinowicz, 29 sierpnia 2022, 8:27 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »