Fly4free.pl

Wyspa Sal w wersji lux: tydzień w 5* hotelu Riu z all inclusive za 3459 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta nieaktualna
Foto: Samuel Borges Photography / Shutterstock
od
3459 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.03.2022 - 03.04.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tym razem mam propozycję dla osób, które od urlopu oczekują wielu promieni słońca, luzu oraz relaksującej atmosfery. Skorzystajcie z okazji od biura podróży i wybierzcie się na położone pośród Atlantyku Wyspy Zielonego Przylądka — do świetnego 5* hotelu z wyżywieniem w formule all inclusive.

Do Republiki Zielonego Przylądka polecicie w terminie 27 marca – 3 kwietnia. Na początek czeka was bezpośrednia podróż z Warszawy do Sal, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany, zatem spokojna głowa — nie zabraknie miejsca na spakowanie wszystkich potrzebnych rzecz i kremów do opalania, a następnie zmieszczenie pamiątek z wycieczki.

Na wyspie Sal będziecie zakwaterowani w luksusowym 5* hotelu Riu Fontana. Tym, co wyróżnia obiekt spośród innych hoteli, jest imponująca strefa basenowa, zawierająca m.in. zjeżdżalnie oraz open bar przy basenie. Lokalizacja niedaleko plaży oznacza, że codziennie będziecie mogli wypoczywać nad oceanem. Natomiast całości dopełni wyżywienie w formie zróżnicowanego all inclusive.

Termin podróży: 27 marca – 3 kwietnia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Foto: tui.pl
Foto: tui.pl
Foto: tui.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Oto oferta idealna dla osób, które nie lubią brać na swoje barki roli organizatora. Korzystając z tej propozycji, w łatwy sposób będziecie mogli wybrać się na prawdziwie egzotyczne wczasy — a to wszystko w otoczeniu luksusowego 5* hotelu z all inclusive, wyróżniającego się świetną obsługą.

Będąc tak daleko, grzechem byłoby jednak nie opuścić bram kompleksu! Na Sal nie znajdziecie „klasycznych” zabytków do zwiedzania, co nie znaczy, że wyspa ma niewiele do zaoferowania. Polecam wam wizytę w Pedra de Lume, gdzie będziecie mogli zobaczyć tradycyjne saliny, a następnie spróbować kąpieli zdrowotnych w zasolonym jeziorze wewnątrz krateru. Marzy wam się niezwykłe zdjęcie z podróży? W Buracona będziecie mieli szansę podziwiać surowy krajobraz ukształtowany przez lawę — przypominający panoramy z innej planety!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »