Plaża na Sal
6.03.2020

Super! Bardzo tanie loty na Wyspy Zielonego Przylądka z Gdańska za 408 PLN

408 PLN Wyspy Zielonego Przylądka z Gdańska
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Podróż na rajski archipelag Republiki Zielonego Przylądka w doskonałej cenie! Jesteście już znudzeni zimnem i szarugą za oknem? Pakujcie walizki i ruszcie za niecałe dwa tygodnie do Afryki w poszukiwaniu słońca!

Wasza przygoda na Wyspach Zielonego Przylądka została zaplanowana w terminie 18-27 marca. Tym razem, korzystając z super tanich przelotów czarterowych ze Szwecji, przygotowałem dla was propozycję kombinowanej podróży – z samodzielnie organizowanymi dolotami z Polski.

Uwaga: oznacza to, że będziecie musieli dokonać dwóch osobnych rezerwacji: podróży do Sal (19-26.03) oraz lotów z Gdańska do Goteborga (18-27.03).

Bilety w najniższej cenie zakupią członkowie Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie tylko z bagażem podręcznym – tutaj podpowiadamy, jak najlepiej spakować się na wycieczkę.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, Sunclass Airlines
Bagaż: podręczny

Hotelod 208 PLN/noc

Na Wyspach Zielonego Przylądka wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu Hotel Pontao, który znajduje się w odległości 300 metrów od oceanu. Oferuje on komfortowe, klimatyzowane pokoje oraz basen. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przed wylotem do Afryki przyjdzie wam spędzić jedną noc w Goteborgu. Zatrzymajcie się w hotelu Linnéplatsens – wypoczniecie tam przed swoją wycieczką do Afryki.

noclegi goteborg

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Wypoczynek na Wyspach Zielonego Przylądka to przede wszystkim relaks na plaży, spokojne spędzanie czasu oraz liczne aktywności w wodzie. Zwłaszcza na Sal możecie liczyć na świetne warunki do plażowania, a wyspa nadaje się na urlop nie tylko latem (ponad 350 dni słonecznych w roku!). Na miejscu czekają na was długie, piaszczyste plaże, turkusowa woda oraz świetne warunki do kąpieli i snurkowania.

Warto spróbować również doskonałych, świeżych owoców morza – na przykład w restauracji Sabores Livros.

Po drodze czeka was również trochę czasu w Goteborgu. Proponuję wykorzystać go na szybkie zwiedzanie miasta: wybierzcie się na spacer w centrum szwedzkiej miejscowości, odwiedźcie port oraz być może jedno z muzeów z darmowym wstępem – na przykład Muzeum Kultury Światowej.

Łódź przy brzegu
Foto: Samuel Borges Photography / Shutterstock
Ocean i skały
Foto: Eric Valenne geostory / Shutterstock
Most nad rzeką
Foto: anderm / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 23.08.2026 przez Wakacje.pl
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 31 sierpnia za 29,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Praslin – wyspa jak z pocztówki ✨🏝️ Tydzień na Seszelach za 3528 PLN 😍💙
Seszele z Berlina 3528 PLN

Praslin – wyspa jak z pocztówki ✨🏝️ Tydzień na Seszelach za 3528 PLN 😍💙

Zobacz dzikie zwierzęta w RPA 😍🐧🦁🦒 Loty do Kapsztadu i Johannesburga od 2044 PLN 🇿🇦✈️
RPA z 3 miast 2044 PLN

Zobacz dzikie zwierzęta w RPA 😍🐧🦁🦒 Loty do Kapsztadu i Johannesburga od 2044 PLN 🇿🇦✈️

Bezpośrednio do Maroka od 366 PLN 🕌🤗 Loty do Agadiru, Marrakeszu i Rabatu ✈️
Maroko z Polski 366 PLN

Bezpośrednio do Maroka od 366 PLN 🕌🤗 Loty do Agadiru, Marrakeszu i Rabatu ✈️

Mauritius na 10 dni za 3415 PLN 😎🌴 W cenie loty + noclegi nad oceanem 😍🌊
Mauritius z Berlina 3415 PLN

Mauritius na 10 dni za 3415 PLN 😎🌴 W cenie loty + noclegi nad oceanem 😍🌊

Sal (7 dni) w Porto Antigo Residence z Katowic (BB)
OD 4982 PLN

Sal (7 dni) w Porto Antigo Residence z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Mellieha (5 dni) w Ramla Bay Resort z Krakowa
OD 1099 PLN

Mellieha (5 dni) w Ramla Bay Resort z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Katowic
OD 1629 PLN

Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Katowic

Reklama: okazja od naszego partnera
Sal (7 dni) w Halos Casa Resort z Katowic (AI)
OD 5132 PLN

Sal (7 dni) w Halos Casa Resort z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Pawełku dzięki za info,bardzo proszę o podpowiedz jak dokonać rezerwacji bez hotelu,,,pozdrawiam
Nell Kmita, 6 marca 2020, 9:59 | odpowiedz
Link w tekście kieruje tylko do lotu, wystarczy przeklikać do ostatniego etapu i dokonać płatność. Proponowany przeze mnie hotel jest opcjonalny i rezerwuje się go oddzielnie.
Paweł Iwanczenko, 6 marca 2020, 10:04 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Witam, podczas rezerwacji lotu nie mogę zapłacić karta. Cały czas wybija mi ze transakcja nieudana. Próbuje kartami Master i Visa. Jakaś sugestia co zle robię ? 
Stanisław Danielak, 6 marca 2020, 11:34 | odpowiedz
Ktoś pisał że rezerwację można zrobić tylko ze skandynawską kartą
gutmiko, 6 marca 2020, 11:49 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Szkoda bo oferta niezła :-D 
gutmiko Ktoś pisał że rezerwację można zrobić tylko ze skandynawską kartą
Stanisław Danielak, 6 marca 2020, 11:53 | odpowiedz
Odwiedź ten temat na forum ---> https://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?f=233&p=1312140#p1312140 lub ten https://www.fly4free.pl/forum/mam-rzadka-karte-platnicza-i-moge-uzyczyc,181,38808. Powinien się znaleźć ktoś chętny do pomocy.  
Stanisław Danielak Witam, podczas rezerwacji lotu nie mogę zapłacić karta. Cały czas wybija mi ze transakcja nieudana. Próbuje kartami Master i Visa. Jakaś sugestia co zle robię ? 
Paweł Iwanczenko, 6 marca 2020, 12:05 | odpowiedz