Fly4free.pl

Gorąca wyprzedaż w Ryanair: bilety już od 38 PLN! Wiele znakomitych i ciepłych kierunków z Polski

38 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Anete Lūsiņa / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kolejna odsłona błyskawicznej obniżki cen od irlandzkiej linii lotniczej przynosi same „smakowite kąski”. Nie przegapcie szansy i jeszcze w tym roku cieszcie się ze słonecznego pobytu na hiszpańskim wybrzeżu, Sardynii, Sycylii, Malcie, w Jordanii lub oddajcie się miejskiej eksploracji, m.in. francuskich, hiszpańskich lub włoskich miast!

Na city break lub wypoczynek polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Dostępnych jest wiele kierunków, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Bilety w rewelacyjnych cenach dostępne są tylko dzisiaj, na podróże pomiędzy 1 a 15 grudnia tego roku!

Pamiętajcie, że w cenie wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Przydatne informacje
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »