Fly4free.pl

Wypoczynek w Kalifornii za 3890 PLN. Loty z Berlina, 7 nocy w hotelu blisko plaży oraz auto na cały pobyt

3890 PLN
Foto: Hendrik Cornelissen / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się po „zastrzyk z witamy D” oraz relaks nad zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Znakomite kalifornijskie plaże, dodatnie temperatury oraz brak tłumów turystów – to przepis na idealny odpoczynek. W trakcie pobytu będziecie mogli także oddać się miejskiej ekploracji – Los Angeles, czeka na was!

Na wypoczynek do USA udacie się w listopadzie (1-8.11). Podróż do miejscowości Santa Ana (w Kalifornii) rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines oraz Finnar, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotniskach w Helsinkach oraz Chicago. Bez dodatkowych kosztów do Stanów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Kalifornii zakwaterowani będziecie w obiekcie 777 Motor Inn, który znajduje się tuż przy plaży, w miejscowości Huntington Beach. Z lotniska Santa Ana w okolice miejsca noclegowego dojedziecie wypożyczonym samochodem – który wliczony jest w cenę pakietu.

Termin podróży: 1 – 8 (9) listopada
Linie lotnicze: American Airlines, Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: hotel
Samochód: Toyota Yaris lub podobny model

Za loty w dwie strony, zakwaterowanie oraz wypożyczenie samochodu na cały pobyt zapłacicie 3890 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 3590 PLN/2 osoby/7 nocy

W miejscowości Huntington Beach proponuję wam noclegi w obiekcie 777 Motor Inn, który znajduje się tuż przy plaży Surfside. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. Na miejscu będziecie mogli korzystać z bezpłatnego parkingu oraz dostępu do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1379 PLN/7 dni

W cenę pakietu wliczone jest także wypożyczenie samochodu (Toyota Yaris) lub podobnego modelu z segmentu ekonomicznego.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »