Fly4free.pl

3-dniowa wycieczka nad Atlantyk za 369 PLN (loty, noclegi, auto)

369 PLN
Panorama wydmy
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lukasz Janyst / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Zachęcam do skorzystania z przygotowanej przeze mnie propozycji krótkiego wyjazdu do Akwitanii. 3 dni nad oceanem z pewnością pozwoli odetchnąć pełną piersią.

W ramach przygotowanego przeze mnie pakietu na południe Francji polecicie w dniach 13-16 października. Za loty dla 4 osób do Bordeaux zapłacicie 368 PLN (92 PLN/osoba). Wynajem samochodu kosztował was będzie 226 PLN, natomiast zakwaterowanie w aparthotelu położonym 300 metrów od wybrzeża – 879 PLN (podatki i opłaty wliczone). W bezpośrednim sąsiedztwie Arcachon znajduje się Wydma Piłata – największa tego typu formacja piaskowa w Europie!

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Nad Atlantykiem proponuję zdecydować się na zakwaterowanie w leżącym na wybrzeżu miasteczku Arcachon. Hotel-residence Le Grillon oferuje apartamenty wyposażone w taras, aneks kuchenny, prywatną łazienkę, bezpłatne WiFi oraz telewizor LCD. Na miejscu będziecie mogli skorzystać również z parkingu. Po kliknięciu w link samodzielnie będziecie musieli ustawić właściwą liczbę podróżnych – w tym wypadku 4. Za 3 noclegi ze wszystkimi opłatami zapłacicie 879 PLN.

Wypożyczonym samochodem szybko będziecie mogli przemieścić się z lotniska w Bordeaux do miejsca zakwaterowania.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »