Fly4free.pl

Egzotycznie: wypoczynek na Seszelach za 3485 PLN. Loty Etihad Airways z Wiednia i 7 noclegów

3485 PLN
Foto: Zoltan.Benyei / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli marzy się wam relaks w iście rajskiej scenerii, to musicie wybrać się na przepiękne Seszele! Na miejscu czekają na was wspaniałe plaże, niezwykłe formacje skalne, krystalicznie czysta woda o lazurowym kolorze oraz dużo słońca.

Na Seszele udacie się w październiku z portu lotniczego Wiedeń-Schwechat. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Etihad Airways, która cieszy się sporą popularnością wśród naszych czytelników. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany, podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na wyspie Mahe zatrzymacie się w obiekcie La Residence, który znajduje się tuż nieopodal plaży przy zatoce Anse á la Mouche.

Termin podróży: 10 (11) – 18 (19) października
Linia lotnicza: Etihad Airways
Bagaż: rejestrowany + podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za pakiet lotów oraz noclegów na wyspie Mahe zapłacicie 3485 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 4988 PLN/2 osoby

Wiedeń – Seszele – Wiedeń »

Hotel 1981 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Seszelach polecam wam zakwaterowanie w obiekcie La Residence, który usytuowany jest zaledwie 50 metrów od Oceanu Indyjskiego. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »