Fly4free.pl

Urlop na Sardynii za 814 PLN. Loty z Katowic i tydzień w Alghero

814 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: gevision / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Sardynia przez wielu uznawana jest za jedną z najpiękniejszych wysp basenu Morza Śródziemnego. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji jej zwiedzić, to teraz nadarza się okazja, ponieważ bezpośrednie przeloty dostępne są za niewiele ponad 100 PLN.

Do Włoch udacie się 21 kwietnia z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a do Polski wrócicie po 7-dniowym pobycie w Alghero. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie 103 PLN/osoba.

Na Sardynii zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Aba Maya. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem linii 9373 (ALPHA) za 1 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 21 – 28 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie:

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 814 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1421 PLN/2 osoby/7 nocy

W Alghero proponuję wam noclegi w 3* hotelu Aba Maya, który znajduje się w spokojnej części miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. W każdym jest łazienka z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedziecie się więcej o tym obiekcie

Samochód 1452 PLN/7 dni

Chcielibyście z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Alghero wypożyczcie samochód i ruszcie na eksplorację Sardynii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »