Fly4free.pl

Wypoczynek na Costa Brava za 539 PLN. Loty Wrocławia i 5 nocy w hotelu

539 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Osvaldo Mussi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Podarujcie sobie odrobinę relaksu i odprężenie nad hiszpańskim wybrzeżem Morza Śródziemnego. Za pakiet składający się z przelotów oraz zakwaterowania w słynnym kurorcie Lloret de Mar zapłacicie nieco ponad 500 PLN.

Do Hiszpanii udacie na początku czerwca (5-10.06) z portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Las Mariposas, który znajduje się w kurorcie Lloret de Mar. Z lotniska Barcelona-Girona w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 5 – 10 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 539 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 718 PLN/2 osoby/5 nocy

W Lloret de Mar zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Las Mariposas, który od plaży Fenals oddalony jest o 900 metrów. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen oraz taras słoneczny z leżakami. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 1969 PLN/5 dni

Wizyta w Barcelonie albo city break w Andorze? Do obu tych miejsc szybko i wygodnie dojedziecie autem – dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Hiszpanii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »