Fly4free.pl

Wyjazd do USA: Nowy Jork i Los Angeles w trakcie jednej wycieczki z Berlina za 2421 PLN

2421 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Planujesz po raz pierwszy udać się do Stanów Zjednoczonych? Nie wiesz, czy postawić na miasto, które nigdy nie zasypia czy na słoneczną Kalifornię? Nie wybieraj! Skorzystaj z tej oferty i zobacz oba wybrzeża w trakcie jednego wyjazdu!

Podróż za wielką wodę składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji przelotów. Pierwszym etapem są loty na trasie Berlin – Nowy Jork oraz Los Angeles – Berlin. Tę część wycieczki odbędziesz na pokładach samolotów linii Air France, Delta Airlines oraz KLM, a po drodze czekać cię będą przesiadki na lotniskach w Amsterdamie i Paryżu.

Natomiast drugą jest bezpośrednia podróż z lotniska Nowy Jork Newark (EWR) do Los Angeles. Trasę tę pokonasz na pokładzie samolotu linii Alaska Airlines. Bez dodatkowych kosztów do Stanów Zjednoczonych udasz się z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (małym plecakiem lub damską torebką).

Termin podróży: 4 – 18 (19) lutego 2023 r.
Linia lotnicza: Alaska Airlines, Air France, Delta Airlines oraz KLM
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży:
Berlin Brandenburg – Nowy Jork (lotnisko JFK) 4.02
Nowy Jork (lotnisko EWR) – Los Angeles 11.02
Los Angeles – Berlin Brandenburg 18.02

Hotel od 450 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję ci pobyt w 3* hotelu Nesva. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, lodówkę, kuchenkę mikrofalową i zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem oraz suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Los Angeles zatrzymaj się w hotelu Travelodge by Wyndham Lynwood. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD, kuchenkę mikrofalową, lodówkę i zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1292 PLN/7 dni

Zaraz po przylocie do Los Angeles wypożycz samochód, ponieważ mając do swojej dyspozycji auto, łatwiej będzie ci się poruszać po Kalifornii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »