Fly4free.pl

Odkryj Afrykę: objazdowa wycieczka po Gambii i Senegalu z wyżywieniem za 5571 PLN. Wylot z Warszawy

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: canva.pl
od
5571 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.12.2022 - 23.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Znudziły cię już wczasy all inclusive, z drinkiem nad basenem? Chciałbyś przeżyć niezapomnianą przygodę i poznać afrykańską kulturę? W takim razie wybierz się na zorganizowaną wycieczkę po Gambii i Senegalu.

Do Afryki udasz się w terminie 16-23 grudnia, a jako miejsce wylotu wybrano warszawskie lotnisko im. Fryderyka Chopina. W cenę wliczono bagaż rejestrowany i podręczny.

W trakcie pobytu w Afryce odwiedzisz Gambię oraz Senegal. Odwiedzisz dzikie zwierzęta w Parku Narodowym Niokolo Koba, poznasz lokalną kulturę, odkryjesz ukryty wodospad Dindefello, a także poczujesz klimat tamtejszej społeczności w trakcie zabawy z „lokalsami”.

Czekają cię noclegi w 3* hotelach z wyżywieniem. W każdym z nich twój pokój wyposażony będzie w komfortowe łóżko, prywatną łazienkę i dostęp do WiFi. Podczas wycieczki serwowane są głównie świeże ryby i owoce morza jako dania główne.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Warszawy
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotele
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »