Odkryj Afrykę: objazdowa wycieczka po Gambii i Senegalu z wyżywieniem za 5571 PLN. Wylot z Warszawy
Do Afryki udasz się w terminie 16-23 grudnia, a jako miejsce wylotu wybrano warszawskie lotnisko im. Fryderyka Chopina. W cenę wliczono bagaż rejestrowany i podręczny.
W trakcie pobytu w Afryce odwiedzisz Gambię oraz Senegal. Odwiedzisz dzikie zwierzęta w Parku Narodowym Niokolo Koba, poznasz lokalną kulturę, odkryjesz ukryty wodospad Dindefello, a także poczujesz klimat tamtejszej społeczności w trakcie zabawy z „lokalsami”.
Czekają cię noclegi w 3* hotelach z wyżywieniem. W każdym z nich twój pokój wyposażony będzie w komfortowe łóżko, prywatną łazienkę i dostęp do WiFi. Podczas wycieczki serwowane są głównie świeże ryby i owoce morza jako dania główne.
Termin podróży: grudzień
Wylot z: Warszawy
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotele
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2
- Osoby niezaszczepione muszą okazać ważny test PCR wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem do Gambii. Zaszczepieni turyści są zwolnieni z tego obowiązku.
- Więcej na temat aktualnej sytuacji w Gambii przeczytasz tutaj.
- W Gambii spotkasz tzw. wtyczki typu G, czyli takie jak w Wielkiej Brytanii.
- W tym wątku znajduje się sporo relacji z wyjazdów do Afryki.
- Nasze forum to prawdziwa skarbnica wiedzy, znajdziecie tam także wiele przydatnych informacji dotyczących podróżowaniu po Afryce.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdź listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?