Fly4free.pl

Wycieczka na Sycylię za 419 PLN. Loty z Katowic, noclegi w Syrakuzach + auto

419 PLN
Foto: Elisa Locci / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zostawcie szarą zimę w Polsce i zaczerpnijcie nieco południowego słońca na wspaniałej Sycylii. Polećcie do Katanii, wynajmijcie samochód i odkryjcie piękno wschodniej części wyspy.

Na Sycylię udacie się w terminie 26–30 stycznia. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku w Katowicach, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymacie się w 3* hotelu Maison Ortigia, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Ponadto będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. W cenę wliczono pyszne śniadania.

Najłatwiej dostaniecie się tam wynajętym samochodem. Smarta Fortwo wypożyczycie już na lotnisku w Katanii, dzięki czemu bez problemu będziecie mogli poruszać się po wyspie.

Termin podróży26–30 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel
Samochód: Smart Fortwo

Za loty w dwie strony, wynajem auta oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 419 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 119 PLN/2 osoby

Katowice – Katania – Katowice >>

Hotel 696 PLN/pobyt/2 osoby

Na Sycylii rekomenduję wam noclegi w Syrakuzach w 3* hotelu Maison Ortigia. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który znajduje się na wyspie Ortigia. Pokoje są klimatyzowane i wyposażone są w prywatne łazienki. Do tego otrzymacie śniadania wliczone w cenę zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 22 PLN/pobyt/2 osoby

Na lotnisku w Katanii wynajmijcie samochód, który ułatwi wam poruszanie się po Sycylii. Za wypożyczenie Smarta Fortwo zapłacicie w sumie 22 PLN.

Co zobaczyć na Sycylii?

W Katanii powinniście zobaczyć katedrę św. Agaty z Piazza Università. Warto przespacerować się również główną ulicą – Via Etnea. Znajdziecie na niej mnóstwo sklepików i restauracji. Co więcej, w trakcie przechadzki natkniecie się na liczne atrakcje: amfiteatr rzymski, uniwersytet katański czy Ogrody Belliniego.

Wasz hotel zlokalizowany jest w Syrakuzach, gdzie powinniście odwiedzić Park Archeologiczny Neapolis, teatr grecki i amfiteatr rzymski. Na miejscu poczujecie wyjątkowy, starożytny klimat! Poza tym warto przespacerować się po malowniczej wyspie – Ortigii.

Będąc we wschodniej części wyspy, nie możecie zrezygnować z wycieczki na Etnę. Na szczyt wulkanu dostaniecie się na dwa sposoby: albo decydując się na trekking, albo wjeżdżając kolejką.

Sycylia noclegi tanio
Foto: andras_csontos / Shutterstock
katania
Foto: Roberto-Lo-Savio-Shutterstock
Foto: Arts-Illustrated-Studios / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »