Fly4free.pl

Wycieczka na Santoryn za 689 PLN. Loty (bez WDC) z Gdańska i 4 noce w hotelu

689 PLN
Oferta wyprzedana
Panorama Santorini
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Feel good studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Postawcie na wiosenny relaks i odprężenie na jednej z najpiękniejszych greckich wysp basenu Morza Egejskiego. Zjawiskowe zachody słońca, bielone domki oraz kościoły z charakterystycznymi błękitnymi dachami – to wizytówka Santorynu!

Na Cyklady udacie się w terminie (6-10 czerwca) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety dostępne są dla wszystkich, a do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Santorynie zakwaterowanie będziecie w hotelu apartamentowym Paul’s Studio, który znajduje się nieopodal plaży Perissa. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 6 – 10 czerwca
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 689 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 584 PLN/2 osoby

Gdańsk – Santoryn – Gdańsk »

Hotel 793 PLN/2 osoby/4 noce

Na greckiej wyspie proponuję wam noclegi w hotelu apartamentowym Paul’s Studio. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. Do waszej dyspozycji będzie WiFi oraz bezpłatny parking.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 850 PLN/4 dni

W trakcie krótkiego pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »