Fly4free.pl

Wycieczka na Karaiby: Gwadelupa i Martynika w jednej podróży z Berlina za 2098 PLN

2098 PLN
martynika
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ZHMURCHAK / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Schowajcie czapki i kurtki do szafy — czeka na was egzotyczny wyjazd 2w1 do ciepłych krajów! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i odwiedźcie dwie rajskie wyspy położone na Morzu Karaibskim.

Na Karaiby polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Paryżu. 15 lutego udacie się na Gwadelupę, do Berlina wrócicie z Martyniki 24 lutego. Trasę pomiędzy wyspami pokonacie linią lotniczą Air Caraïbes 20 lutego.

W cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziecie mieli z tym problemu. Wylot z Berlina? Sprawdźcie nasz artykuł, w którym podpowiadamy, jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Air France / Air Caraïbes
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Gwadelupie polecam noclegi w 3* Le Saint Georges, który położony jest niedaleko plaży.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Martynice zatrzymajcie się w Villa Sable Blanc. W cenę zakwaterowanie wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć na Karaibach?

Jedną z największych atrakcji na Gwadelupie jest wulkan La Soufrière – to jednocześnie najwyższa góra Małych Antyli. Polecam wspiąć się na jej szczyt – cała trasa w obie strony powinna wam zająć kilka godzin.

Karaiby to przede wszystkim piaszczyste wybrzeże z mnóstwem palm i lazurową wodą. Będąc na Martynice, polecam relaks na La Grande Anse des Salines, która znajduje się na jej południowym krańcu.

Nie można również pominąć lokalnej kreolskiej kuchni. Rekomenduję skosztować kurczaka colombo, accras de morue oraz bokits. W tym celu odwiedźcie restaurację Le Willkat Tables d’Hôtes.

Karaiby
Foto: Filip Fuxa / Shutterstock
Foto: Damien VERRIER / Shutterstock
martynika posągi
Foto: Judith Lienert / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W celu wjechania na terytorium Martyniki lub Gwadelupu potrzebny jest negatywny wynik testu (PCR lub antygenowego) wykonanego do 72 godzin przed kontrolą LUB zaświadczenie o szczepieniu, LUB zaświadczenie, że w okresie od 6 miesięcy do 11 dni wcześniej przechodziłeś chorobę.
  • Poza tym należy wypełnić oświadczenie o braku symptomów i kontaktu z osobami chorymi.
  • Po powrocie do Polski czeka was 10-dniowa kwarantanna, z której możecie uwolnić się wykonując po tygodniu test. Warunek ten nie dotyczy zaszczepionych osób.
  • Bez obaw, jeśli wasza podróż nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, w Air France macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera.
  • „Welcome to the jungle” – przeczytajcie relację z podróży naszego czytelnika.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Szukam wspoltowarzysza/szki na tą wycieczkę 
Norbert Grygier, 26 listopada 2021, 12:50 | odpowiedz
Może na forum uda się kogoś znaleźć :) https://www.fly4free.pl/forum/szukam-towarzysza-podrozy,forum,34 
Norbert Grygier Szukam wspoltowarzysza/szki na tą wycieczkę 
Kamil Walinowicz, 26 listopada 2021, 12:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »