Fly4free.pl

Wycieczka na Cypr za 672 PLN. Loty z Katowic + 10 noclegów

672 PLN
Cypr plaża
Foto: leoks/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wielu z was planuje kalendarz swoich podróży z dużym wyprzedzeniem. Pojawiła się dobra okazja na to, aby już teraz wypełnić zimową „lukę” wycieczką na słoneczny Cypr.

Zima na Cyprze to brak tłumów turystów, znacznie wyższe niż w Polsce temperatury oraz atrakcyjne ceny usług. Pamiętajcie o tym, że w podróż w styczniu wybierzecie się jedynie z bagażem podręcznym. Z lotniska do centrum miasta dojedziecie autobusami linii 407, 417, 418, 419. Przed podróżą obowiązkowo zajrzyjcie na nasze forum. Pełno tam praktycznych porad i wskazówek. Na cenę pakietu składają się zarówno bilety lotnicze (192 PLN/os), jak i koszt noclegu (480 PLN/os.), o ile podróżują 2 osoby.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Wizz Air.

Na wyspie, w pobliżu Larnaki proponuję Wam zakwaterowanie w Antonis G Apartment – obiekcie z dobrymi opiniami wystawionymi przez dotychczasowych gości. Hotel oferuje przyjezdnym wygodne pokoje, z balkonem, z którego roztacza się piękny widok na okolice. Chcąc uzyskać tytułową cenę wybierzcie pośrednika Otel.com.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »