Fly4free.pl

Krótka wycieczka do Walencji za 722 PLN. Loty z Gdańska i noclegi w 4* hotelu

722 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: S-F / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się nad hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego. W Walencji będziecie mogli poznać „smaki” iberyjskiej kuchni, zwiedzić ciekawe miasto oraz odpocząć na szerokich plażach, a wszystko to w łagodnym wiosennym klimacie i dodatnich temperaturach.

Do Walencji udacie się 31 maja z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, a do Trójmiasta wrócicie 4 czerwca. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Walencji zatrzymacie się w 4* hotelu Senator Parque Central, który znajduje się nieopodal centrum miasta.  Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Xàtiva) dojedziecie tramwajem nr 5 za 1,04 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 31 maja – 4 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 722 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 442 PLN/2 osoby

Gdańsk – Walencja – Gdańsk »

Hotel 1001 PLN/2 osoby/4 noce

W Walencji rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Senator Parque Central, który znajduje się w odległości kilkunastu minut spacerem od starego miasta. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1146 PLN/4 dni

Macie w planach zobaczyć coś więcej niż Walencję? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Hiszpanii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »