Fly4free.pl

Wycieczka do Singapuru za 3522 PLN. Loty z Wrocławia, Gdańska i Warszawy + noclegi w kapsułowym hotelu

3522 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kanuman-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś odwiedzić zjawiskowy Singapur? Marzy ci się podróż solo? W takim razie przygotowałem dla ciebie ofertę wyjazdu do Azji, w trakcie której odwiedzisz miasto-państwo oraz zatrzymasz się w klimatycznym hotelu kapsułowym.

Do Azji udasz się w terminie 4(5) – 12 marca. Czekają cię loty z Wrocławia, Gdańska lub Warszawy do Singapuru, realizowane na pokładzie samolotów linii Lufthansa. W cenę biletów wliczono bagaż podręczny i przedmiot osobisty, a po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Monachium.

W Singapurze proponuje ci zakwaterowanie w kapsułowym hotelu Galaxy Pods Capsule. Na miejscu znajdziesz komfortową kapsułę z dostępem do WiFi.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: kapsułowy hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 3522 PLN za osobę.

Hotel 929 PLN/pobyt

Galaxy Pods Capsule to wyjątkowy obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum Singapuru. Do twojej dyspozycji zostanie oddana kapsuła z wygodnym łóżkiem, poduszką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 431 PLN/osoba

Wybierz się w rejs katamaranem o zachodzie słońca! Podziwiaj malowniczy Singapur i zrelaksuj się w komfortowych warunkach.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »