Wycieczka do Gruzji za 852 PLN. Loty z Warszawy + 6 nocy w hotelu
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży.
Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Wybierz się na piękny Kaukaz! Poznaj lokalną kulturę, spróbuj znakomitej gruzińskiej kuchni oraz podziwiaj malownicze, zapierające dech w piersiach widoki. Skorzystaj z przedstawionej poniżej oferty eSky i zaplanuj wycieczkę do Kutaisi!
Do Gruzji udasz się w terminie 15-21 października. Do Kutaisi polecisz bezpośrednio z Warszawy linią Wizz Air. W cenę biletu wliczony został bagaż podręczny.
Na miejscu zatrzymaj się w 3* hotelu Balcony. Zlokalizowany w pobliżu centrum obiekt, będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta.
Termin podróży: 15-21 października
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: we własnym zakresie
Ilość osób: 2
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?