Fly4free.pl

Wycieczka do Erywania za 812 PLN. Loty PLL LOT z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu

812 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Levon Vardanyan / Unsplash
Wybierz się do malowniczej Armenii, która leży na pograniczu Europy i Azji. Skorzystaj z dzisiejszej promocji u naszego narodowego przewoźnika i zobacz na własne oczy piękno tego jeszcze nieodkrytego państwa.

W podróż udasz się z warszawskiego lotniska im. Chopina w terminie 23-26 marca (czwartek-niedziela). W obie strony polecisz na pokładzie samolotu PLL LOT. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny – o standardowych wymiarach – oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Erywaniu zatrzymasz się w 4* hotelu Anga, który znajduje się w samym sercu miasta. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania. Możesz zostawić z samego rana plecak w recepcji i już od początku dnia zacząć zwiedzanie stolicy Armenii.


Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 812 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1113 PLN/2 osoby

Warszawa – Erywań – Warszawa »

Hotel 511 PLN/2 osoby/pobyt

W Erywaniu wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 4* hotelu Anga. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z dostępem do WiFi, TV i prywatną łazienką. W cenę noclegów wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 271 PLN/pobyt

Wypożycz także samochód zaraz po przylocie do Armenii. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i szybko dojedziesz na przykład pod świątynię Garni.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »