Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: krajówki od 135 PLN, loty po Europie od 349 PLN

135 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MindStorm / Shutterstock
Miła niespodzianka dla tych, którzy czaili się na tańsze bilety u naszego narodowego przewoźnika. W ramach dzisiejszej akcji możesz wybrać się do Katowic taniej niż pociągiem, polecieć do pięknej Wenecji lub zaplanować wyprawę na Kaukaz!

W ramach aktualnej odsłony cyklicznej promocji PLL LOT możesz zarezerwować bilety w obniżonych cenach na podróże krajowe, loty po Europie oraz na Kaukaz. Poniższe propozycje to bezpośrednie loty z Warszawy z bezpłatnym bagażem podręcznym.

Uwaga: wyprzedaż potrwa tylko dziś do 23:59, a najtańsze bilety (krajówki) kupisz już za 135 PLN w obie strony!

Termin podróży: luty – kwiecień
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 121 PLN/pokój

W Baku rekomenduję wybrać noclegi w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Sea Pearl ze śniadaniami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Erywaniu zatrzymaj się w kameralnym, świetnie ocenianym 4* hotelu Areve Residence Boutique. Tu również w cenę pobytu wliczono śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Marzy ci się niezapomniana wycieczka do Wenecji? Wizyta w luksusowym 5* hotelu Ca’ Sagredo będzie wydarzeniem, o którym opowiesz kiedyś wnukom!

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 95 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej w Wenecji? Zarezerwuj wycieczkę, w czasie której poznasz tajniki wyrobu miejscowych ozdób oraz spróbujesz pysznego prosecco.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »