Fly4free.pl

Relaks w Batumi za 505 PLN. Loty (sobota-wtorek) z Katowic, noclegi i transfery

505 PLN
batumi centrum
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vasilii Gubskii / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Podarujcie sobie odrobinę relaksu i w terminie obejmującym dni wolne od pracy udajcie się nad Morze Czarne. W Batumi odpoczniecie od codziennych obowiązków, podładujecie swoje wewnętrzne „akumulatory”, ale przede wszystkim będziecie mieli okazję delektować rewelacyjną lokalną kuchnią!

Do Gruzji udacie się w terminie 10-13 grudnia (sobota-wtorek) z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. Do Kutaisi i z powrotem polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób posiadających Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w kompleksie apartamentów Royal Sea Breeze Apartment, który znajduje się jedyne 300 metrów od plaży. Z lotniska w Kutaisi do Batumi będziecie musieli dostać się na własną rękę, wskazówki i porady znajdziecie poniżej.

Termin podróży: 10 – 13 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty do Kutaisi, transfer (w dwie strony) i noclegi w Batumi zapłacicie 505 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Podróż 328 PLN/2 osoby

Katowice – Kutaisi – Katowice »

Hotel 554 PLN/2 osoby/3 noce

W Batumi proponuję wam noclegi w kompleksie Royal Sea Breeze Apartment. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania, balkonu oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dojazd z lotniska w Kutaisi do Batumi

Do nadmorskiego kurortu bezpośrednio z lotniska dostaniecie się korzystając z usług przewoźnika Georgianbus. Przejazdy zsynchronizowane są z przylotami i odlotami, a za kurs w jedną stronę nad Morze Czarne zapłacicie 18 GEL (ok. 32 PLN) ~ 128 PLN/2 osoby/2 strony.

Ważne! Obecnie nie ma jeszcze możliwości rezerwacji biletów na grudzień. Dlatego jeżeli zdecydujecie się na wyjazd, to rekomenduję wam od czasu do czasu przeglądać stronę przewoźnika. Na gruzińskie wybrzeże dojedziecie także taksówką – za kurs w jedną stronę powinniście zapłacić ok. 130 PLN. W takim przypadku polecam skorzystać z aplikacji Yandex, która działa na takiej samej zasadzie jak Uber.

Atrakcje 358 PLN/osoba

Po dotarciu do Batumi udajcie się z wizytą do najstarszego ogrodu botanicznego w Gruzji.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »