Wycieczka do Apulii za 378 PLN. Loty z Warszawy i 4 noclegi ze śniadaniami
(Aktualizacja) Wybierzcie się na przełomie stycznia i lutego w krótką podróż do Włoch. Odpoczniecie i naładujecie swoje baterie.
Na półwysep Apeniński polecicie linią Wizz Air w terminie 28 stycznia – 1 lutego. Za bilety w obie strony zapłacicie jedynie 78 PLN za osobę. 4 noclegi w pensjonacie ze śniadaniami będą was kosztowały 600 PLN / 2 osoby (300 PLN za osobę). Dzięki naszym poradom podróż z małym bagażem podręcznym nie powinna stanowić problemu. Z lotniska do Barletty dojedziecie łatwo pociągiem.
We Włoszech proponuję wam zakwaterowanie w B&B Al Centro Storico, który leży na starówce w mieście Barletta, 600 metrów od plaży. Pokoje obejmują łazienki i wyposażone są w klimatyzacje oraz telewizory LCD. W cenę wliczone są śniadania. Wybierając pośrednika Booking.com zapłacicie 600 PLN. Dla wygodnych polecam wynajem samochodu na lotnisku. Dzięki niemu szybko dojedziecie do miejsca zakwaterowania.
Costa Brava od 2729 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Korfu od 2587 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Majorka od 2836 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?